www.basaridepo.com © "profesyonel çözümler" | Ankara Eşya Depolama Firması

Bize Ulaşın
0312 480 01 52 - 0533 479 48 06

Çalışma Saatlerimiz
Tüm Günler 08.30 - 20:00


Eşya Depolama Hususunda Tavsiyeleriniz Nelerdir?

Gıda ürünlerinin kesinlikle depoya gelmesini engelleyin. Kuru bakliyat cinsi gıdaları dahi depoya gelmesi eşyalarınız için sakıncalıdır. Eşyalarınızı depoya koyduktan daha sonraki bir zamanda bir takım araç gereçlerin size lazım olabileceğini önceden düşünerek bu eşyaların üzerine bir işaret vurabilirsiniz. Depoda eşyalarınız istiflenirken işaretlemiş olduğunuz eşyalar personelimizce en arka kısma istiflenir ve lazım olduğu taktirde rahatlıkla eşyalarınızı alabilirsiniz. Edindiğimiz bilgi ve tecrübeye dayanarak genelde sonradan müşterilerimize en çok lazım olan eşyalar şunlardır: 

1- Evrak ve dosyalarınız 

2- Üniforma önlük vs 

3- Yazlık ya da kışlık elbiseler 

4- Yazlık ve kışlık ayakkabılar 

5- Yazlık ve kışlık oto lastikleri 

6- Küçük boy TV ve ütü 

7- Anahtarlar 

8- Mesleğiniz ile ilgili birtakım eşyalar 

9- Film, kaset, cd, dvd vs 

10- Depozitolu eşyalar 

11- Receiver ve decoder 

Bu hatırlatmaları da yaptıktan sonra bir başka hususi eşyalarınızın ambalajı ile ilgili ev eşyalarınızı kendi imkanlarınız ile ambalajlıyorsanız camekanlı eşyaların camlı bölümlerine dikkat yazısını ya da cam var ibaresini yazınız. Buzdolabınızı depoya gelmeden birkaç gün öncesinden fişini çekiniz ve içerisini kuruladıktan sonra kapılarını açık bırakarak havalanmasını sağlayınız. Bulaşık ve çamaşır makinenizi de havalandırmayı unutmayınız. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi eşyalar su ile temas halinde olduklarından hepsinin içinde az da olsa su vardır; bu da nemlenerek eşyanızın paslanmasına veya çürümesine neden olur. Bu gibi eşyaların havalandırma işlemi bittikten sonra ambalajlamasını köpüklü naylon ile yapmayınız; aksi halde naylon ambalaj, eşyaların hava almasını engeller beyaz eşyalarınız için en ideal ambalaj ürünü karton kagıt ve battaniyedir.

Koltuk, kanepe, yatak, hurç gibi eşyalarınızı beyaz eşyaların tam tersine naylon ambalaj ürünleri ile ambalajlayın. Bizim önerimiz ambalajlama konusunda başarı deponun ambalajını tercih ediniz çünkü eşyalarınız profesyonelce ambalajlanacak. Depomuza giren eşyaların ambalajlanmasında kar payı almadan maliyetine ambalajlıyoruz. Müşterilerimiz yapmış oldugumuz ambalajdan memnun kalmadığı taktirde kesinlikle ambalaj bedeli tahsil edilmez. DİKKAT! Değerli müşterilerimiz depolarımızda küçük ve büyük mutfak tüpü, oksijen tüpü ve bunlara benzeyen tüpler, yanıcı, parlayıcı, patlayıcı, akıcı, koku veren türden eşyaları kesinlikle depolarımıza almıyoruz. Bu konuda lütfen ısrar etmeyiniz.

Biz Sizi Arayalım ?

İletişim bilgilerinizi gönderin müşteri temsilcimiz mesai saatleri içerisinde sizi arasın...