www.basaridepo.com © "profesyonel çözümler" | Ankara Eşya Depolama Firması

Bize Ulaşın
0312 480 01 52 - 0533 479 48 06

Çalışma Saatlerimiz
Tüm Günler 08.30 - 20:00Eşya Depolama

Eşya Depolama


Eşya Depolama Ankara Firması olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. 

Başarı Depo evinizdeki  ve ofisinizdeki fazla eşyaları koyduğunuz ekstra bir oda olarak düşünebilirsiniz. Bu odanın ayrıcalığı; evinizin sabit bir odası olmaktan öte, nerede olursanız olun zaman ve mekan dinlemeden kapısını güvenle açabileceğiniz yüksek koruma kalkanlı konteyner bazında oda olmasıdır.Ankarada Eşya Deposu olarak güvenli bir yer arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.

 0(312) 480 01 52 

Eşya Depolama Ankara; Depolaması yapılan ev eşyanızın güvenle saklanmasını ve korunmasını sağlar. Ev eşyalarınızı depolarken aklınızın eşyanızda kalmamasını sağlar.

Dilediğiniz zaman deponuzu yerinde kontrol edebilir ya da uygun bir zamanda bizden adresinize getirmemizi isteyebilirsiniz.

Kurumsal Eşya Depolama

Firmanıza ait eskiyen veya koyacak yer buladığınız eşyalarınızı ve evraklarınızı güvenle başarıda depolarında barındırabilirsiniz. Ankarada Depolama Hizmeti olarak siz müşterilerimize özenle ve güven dolu depolarımızın kapılarını siz müşterilerimize açmaktan başarı depo olarak çok mutluyuz.

Ankara Kiralık Depo

Ankara'da Kiralık depo tutarak eski eşyalarınızı depolamanın asıl amacı evde karışıklığa sebep olan ama ileride lazım olacak ve karasız kaldığınız kışlık veya yazlık kıyafetler, ofiste yıllarca saklanması gereken evraklar veya tüm eşyaları belirli bir süreliğine ortadan kaldırmak olsa da yeni bir şehire taşınırken henüz uygun bir ev bulamayanların en çok başvurduğu  yöntemlerdendir.

Kiralık depo ankara hizmetini kullanmak için başka bir sebep de metrekare kira fiyatlarının bir ofisten veya evden çok daha ucuz olmasıdır. Örneğin bazı meslek gruplarında olan 5-10 yıl evrak saklama zorunluluğu yüzünden bir şirket 30 adet koliyi ofiste 10 metrekare alanda saklayabileceği ve ofis kiralarının İstanbul'da aylık ortalama 50 tl/metrekare olduğu düşünülürse, ofis kirasının yaklaşık 500 TL+kdv lik kısmı bu 30 adet kolinin depolandığı alana harcanmış olur. 

Eşya Depolama Ankara daDepoların sayısını istediğiniz zaman eşya sayınıza göre arttırıp azaltabilir ve sadece kiraladığınız ve o ay kullandığınız kadar depo ücretini ödersiniz. Ücretler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. Ankara Kiralık Depo Hakkında detaylı bir bilgi için tıklayınız.

 

Biz Sizi Arayalım ?

İletişim bilgilerinizi gönderin müşteri temsilcimiz mesai saatleri içerisinde sizi arasın...